Mobilioji aplikacija

Turto valdymui per  išmaniuosius įrenginius: planšetes, telefonus TP AIM sukurta mobilioji programa padės ne tik efektyviau, bet ir operatyviau valdyti visą įmonės turtą. Informaciją apie turto gedimus, defektus ar kitus įvykius fiksuojama ir perduodama tiesiai iš įvykio vietos. 

Tuo atveju kai pasitelkiame mobiliuosius įrenginius darbuotojai gali atlikti daugiau suplanuotų darbų, pašalinti defektus,  taupyti popierių bei paspartinti duomenų įvedimą. Kiekvienas techninis specialistas būdamas aikštelėje peržiūrės jam priskirtus užsakymus, pradės vykdyti naujai pateiktus užsakymus, bei reaguos į problemas realiuoju laiku.  

Mobilus turto ir darbo valdymo sprendimas leidžia specialistams dirbti su turto valdymo sistemos duomenimis ir informacija darbų aikštelėse.

Be to mobiliąja programa galima sekti visų tipų ir dydžių turtą nuskaitydami brūkšninių ar QR kodų elementų žymas bei priskirdami konkretų turtą asmeniui,  grupei, vietovei, ar paprastai perkeldami turto duomenis į turto valdymo programą.