Paslaugos

TP AIM  turi sukaupusi žinių diegiant turto valdymo sistemas naftos, dujų, energijos, pramonės gamybos, infrastruktūros  srityse. Kompanija yra subūrusi didelę kompetenciją bei profesinę patirtį turinčią komandą, kuri diegia sudėtingiausius projektus. 

TP AIM siūlo savo klientams savo sukurtą  turto valdymo sistemą TP.AIM, kuri apima  turto valdymo modulį (turto aprašymas, hierarchijos nustatymas ir kt.), darbų valdymo modulį (darbo užklausos, užsakymai, planavimas ir kt.), sandėlių valdymo modulį (atsargų priėmimas, saugojimas, nurašymas ir kt.) ir brėžinių valdymo modulį (brėžinių kūrimas, atnaujinimas ir kt.). 

Taip pat TP AIM kartu su IBM partneriais siūlo įsidiegti didesnės apimties produktą IBM MAXIMO, kuriame be minėtų turto valdymo, darbų valdymo, sandėlių valdymo modulių dar yra ir pirkimo valdymo (pirkimo užsakymai, tiekimas ir kt.), sutarčių valdymo (sutarčių sudarymai, atnaujinimai, stabdymai ir kt.) bei biudžeto valdymo moduliai (kūrimas, konsolidavimas, tvirtinimas ir kt.). 

TP AIM komanda nuolatos ieško ir įgyvendina naujas idėjas ir sprendimus, leidžiančius pasiekti geriausią rezultatą ir teikiančius naudą klientui