Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos patyrusius Projektų vadovus(-es)

TP AIM įmonė įkurta 1994 metais, o nuo 2006 m. pradėjo veiklą susijusią su turto valdymu. Mūsų bendrovė yra inžinerinė įmonė, kurianti ir diegianti kompiuterizuoto turto (technologinių įrenginių) valdymo sistemas naftos, dujų, energijos, pramonės gamybos, infrastruktūros  srityse. Kompanija yra subūrusi didelę kompetenciją bei profesinę patirtį turinčią komandą, kuri diegia sudėtingiausius projektus bei siūlo savo klientams nuosavą  turto valdymo sistemą TP.AIM arba didesnės apimties produktą IBM MAXIMO. TP AIM komanda nuolatos ieško ir įgyvendina naujas idėjas ir sprendimus, leidžiančius pasiekti geriausią rezultatą ir teikiančius naudą klientui, tad naujų informacinių sistemų kūrimo ir diegimo projektams reikalingi patyrę Projektų vadovai(-ės).

Darbo aprašymas:

  • successful delivery of the projects to plan, budget, required resources and agreed quality standards;
  • providing day to day direction to the project team and managing the scope;
  • deliver effective communications and managing relationships with key stakeholders and technical community, ensuring continued buy-in to the project;
  • owning and driving the effective governance of the project ensuring that technical risks, standards and compliance requirements are met and that the project governance framework is comprehensively defined and firmly embedded across all areas of the project;
  • coordination and teamwork with junior and senior programmers;
  • TP.AIM arba IBM MAXIMO informacinių sistemų sprendimų integravimas su vidinėmis ir išorinėmis IT sistemomis;
  • darbas komandoje su jaunesniais ir patyrusiais programuotojais;
  • sudėtingesni programavimo darbai ir darbo koordinavimas (jei turite tam ambicijų, noro ir patirties);

Reikalavimai:

·         2-3 metų projektų valdymo patirtis;

·         Sugebėjimas bendrauti tiek su techniniais darbuotojais tiek su verslo partneriais;

·         galimybė dirbti laksčiu darbo grafiku ir agresyviais projekto gairių įvykdymo terminais;

·         kūrybingas ir savalaikis problemų sprendimas bei „galiu atlikti“ požiūris;

·         projektų vadovo sertifikatai (Prince2, PMI PMP ar pan.)

  • savarankiškumas ir sugebėjimas dirbti komandoje bei atsakingas požiūris į darbą ir detales.

Naudingi įgūdžiai ir privalumai:

·         techninis supratimas ir domėjimasis informacinių technologijų (IT) ir programinės įrangos (PĮ) diegimo projektais ar noras ir galimybės  tobulinti žinias bendrąja prasme pagrindinėse sistemose, tokiose kaip turto valdymas, kad aktyviau dalyvauti jų diegime ir vystyme;

·         gebėjimas komunikuoti anglų ir  rusų kalbomis yra svarbus;

  • patirtis dirbant su Agile metodologija;

Mes siūlome:

  • įdomų ir kūrybišką darbą įvairiuose projektuose, tobulėjimo iššūkius bei profesinės kompetencijos didinimą įmonės sąskaita;
  • sprendimų priėmimo laisvę, galimybę visą ar dalį laiko dirbti iš namų bei suderinti lanksčią darbo pradžią ir pabaigą, geras darbo ir poilsio sąlygas šauniame kolektyve.
  • atlyginimas (bruto) nuo 2600 EUR iki 5200 EUR, priklausomai nuo turimos patirties, pritaikomos mūsų įmonėje.

Papildoma informacija:

·         Mums rūpi mūsų darbuotojai ir jų noras tobulėti, todėl galime pradėti nedelsiant.

·         Mūsų biuras yra Vilniuje tačiau galimybės leidžia dirbti nuotoliniu būdu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.